Swapcard (1.1.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Private
pl: Prywatne

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Date
pl: Data

en: Image
pl: Obraz

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Off
pl: Wyłączony

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: API Key
pl: Klucz API

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Job title
pl: Tytuł oferty

en: Add @label
pl: Dodaj @label

en: Default fields
pl: Domyślne pola

en: @label ID
pl: ID dla typu @label

en: Remove @label
pl: Usuń @label
