Swapcard (1.1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Private
sv: Privat

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Date
sv: Datum

en: Image
sv: Bild

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Off
sv: Av

en: Location
sv: Plats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Advanced
sv: Utökad

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Purpose
sv: Syfte

en: Clear
sv: Rensa

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: @label ID
sv: @label id
