Swapcard (1.1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Private
ur: نجی

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Date
ur: تاریخ

en: Image
ur: تصویر
