Swapcard (1.1.9) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Debug
ca: Depuració

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: @label ID
ca: ID de @label
