Swapcard (1.1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Private
be: Прыватны

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Image
be: Малюнак

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: API Key
be: Ключ API

en: Advanced
be: Дадаткова

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: @label ID
be: Ідэнтыфікатар @label
