Swapcard (1.1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Image
eo: Bildo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Advanced
eo: Specialaj
