Swapcard (1.1.9) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Events
eu: Gertaerak

en: Debug
eu: Araztu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Sessions
eu: Sesioak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: @label ID
eu: @label ID-a
