Swapcard (1.1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Advanced
ka: გაფართოებული
