Swapcard (1.1.9) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Sync
no: Synkroniser

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Events
no: Hendelser

en: Purge
no: Rens

en: Debug
no: Feilsøk

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Add @label
no: Legg til @label

en: Remove @label
no: Fjern @label
