Swapcard (1.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Date
ne: मिति

en: Location
ne: स्थान

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Clear
ne: सफा

en: About
ne: बारेमा
