Swift Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
