Swift Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Mode
ta: முறை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Port
ta: துறை

en: Messages
ta: செய்திகள்
