Swift Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Mail
et: E-post

en: Mode
et: Viis

en: Send
et: Saada

en: Recipient
et: Adressaat

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: Messages
et: Sõnumid
