Swift Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Test
pt: Teste

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Salvar

en: Mail
pt: E-mail

en: Mode
pt: Modo

en: Send
pt: Enviar

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Port
pt: Porta

en: Messages
pt: Mensagens

en: SMTP server
pt: Servidor de SMTP

en: No Encryption
pt: Sem encriptação

en: Library path
pt: Caminho da biblioteca

en: Sendmail transport options
pt: Opções de transporte do Sendmail
