Swift Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Mail
ru: Почта

en: Mode
ru: Режим

en: Send
ru: Отправить

en: Recipient
ru: Получатель

en: Plain Text
ru: Обычный текст

en: Port
ru: Порт

en: Messages
ru: Сообщения

en: SMTP server
ru: SMTP сервер

en: Character set
ru: Кодировка

en: Message settings
ru: Настройки сообщений

en: No Encryption
ru: Без шифрования

en: Library path
ru: Путь к библиотеке

en: Character Set
ru: Кодировка

en: Transport
ru: Транспорт

en: Transport types
ru: Типы транспорта

en: Which transport type should Drupal use to send e-mails?
ru: Какой транспорт нужно использовать для отправки e-mail?

en: Sendmail transport options
ru: Настройки sendmail транспорта

en: Plain Text Version
ru: Текстовая версия

en: An attempt has been made to send an e-mail to @email.
ru: Была попытка отправить e-mail на адрес @email

en: Spool transport options
ru: Настройки Spool транспорта

en: Spool directory
ru: Директория для spool транспорта

en: The absolute path to the spool directory.
ru: Абсолютный путь к spool директории.

en: Transport settings
ru: Настройки транспорта

en: Swift Mailer transport settings
ru: Настройки транспорта Swift Mailer
