Swift Mailer (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Test
oc: Testar

en: Password
oc: Senhal

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Mode
oc: Mòde

en: Send
oc: Mandar

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Port
oc: Pòrt

en: Messages
oc: Messatges
