Swift Mailer (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Mode
ar: النمط

en: Send
ar: أرسل

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Port
ar: منفذ

en: Messages
ar: الرسائل
