Swift Mailer (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Username
fa: نام کاربری

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Mode
fa: سبک

en: Send
fa: ارسال

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Plain Text
fa: متن ساده

en: Port
fa: درگاه

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Message settings
fa: تنظیمات پیغام

en: Message format
fa: قالب پیغام
