Swift Mailer (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Mail
be: Пошта

en: Mode
be: Лад

en: Send
be: Адаслаць

en: Recipient
be: Адрасат

en: Port
be: Порт
