Swift Mailer (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Mode
fi: Tila

en: Send
fi: Lähetä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Port
fi: Portti

en: Messages
fi: Viestit

en: Filter format
fi: Suodatinmuoto

en: No Encryption
fi: Ei kryptausta

en: Message format
fi: Viestin muoto
