Swift Mailer (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Mail
hu: Levél

en: Mode
hu: Mód

en: Send
hu: Küldés

en: Recipient
hu: Címzett

en: Plain Text
hu: Egyszerű szöveg

en: SMTP Port
hu: SMTP port

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Messages
hu: Üzenetek

en: - Please select -
hu: – Választás szükséges –

en: SMTP server
hu: SMTP kiszolgáló

en: Character set
hu: Karakterkészlet

en: Message settings
hu: Üzenetek beállításai

en: Filter format
hu: Szűrőformátum

en: No Encryption
hu: Nincs titkosítás

en: Transport
hu: Átvitel

en: Message format
hu: Üzenet formátum

en: Installs Swift Mailer as a mail system.
hu: Telepíti a <em>Swift Mailer</em> függvénykönyvtárat levélküldőként.

en: Administer Swift Mailer
hu: Swift Mailer adminisztrációja

en: Transport settings
hu: Átviteli beállítások

en: Swift Mailer message settings
hu: Swift Mailer üzenetbeállítások

en: Respect format
hu: Formázás figyelembe vétele

en: Transport method
hu: Átviteli mód

en: Test e-mail settings
hu: Próba e-mailek beállításai
