Swift Mailer (8.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Plain Text
kn: ಸರಳ ಪಠ್ಯ

en: Encryption
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಣ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Sendmail
kn: ಸೆಂಡ್‌ಮೈಲ್

en: Transport
kn: ವರ್ಗಾವಣೆ
