Swift Mailer (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Mail
hy: Փոստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Port
hy: Պորտ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
