Swift Mailer (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Mail
ca: Correu

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Messages
ca: Missatges

en: SMTP server
ca: Servidor SMTP

en: Text format
ca: Format del text
