Swift Mailer (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Username
id: Nama pengguna

en: Test
id: uji

en: Password
id: Sandi

en: Mail
id: Email

en: Content type
id: Jenis konten

en: Send
id: Kirim

en: Recipient
id: Penerima

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Text format
id: Format teks
