Swift Mailer (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Mode
km: របៀប​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Port
km: ច្រក

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
