Swift Mailer (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Username
is: Notendanafn

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Mail
is: Póstur

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Mode
is: Hamur

en: Send
is: Senda

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Text format
is: Textaforsnið
