Swift Mailer (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Mode
ku: جۆر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Port
ku: دەروازە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
