Swift Mailer (8.x-2.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Text format
ps: متن بڼه
