Swift Mailer (8.x-2.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
