Swift Mailer (8.x-2.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Mode
ug: مودېل

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى
