Swift Mailer (8.x-2.4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Mail
pl: Poczta

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Mode
pl: Tryb

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: SMTP Port
pl: Port SMTP

en: Messages
pl: Wiadomości

en: SMTP server
pl: SMTP serwer

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości

en: No Encryption
pl: Brak szyfrowania
