Swift Mailer (8.x-2.4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Port
ka: პორტი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
