swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Direction
af: Rigting
