swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Direction
az: İstiqamət
