swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
