swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Direction
eo: Direkto
