swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Options
gl: Opcións

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Speed
gl: Velocidade

en: Direction
gl: Dirección
