swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Direction
hy: Ուղղություն
