swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Direction
sq: Orientimi
