swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Direction
cs: Směr
