swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Options
da: Valg

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Image title
da: Billedtitel

en: Machine name
da: Internt navn

en: Speed
da: Hastighed

en: Direction
da: Retning

en: Delete options
da: Slet muligheder

en: Add options
da: Tilføj muligheder
