swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Options
fi: Valinnat

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Speed
fi: Nopeus

en: Direction
fi: Suunta

en: Add options
fi: Lisää valinnat
