swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું
