swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
