swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས
