swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Options
ca: Opcions

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Direction
ca: Direcció
