swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: None
de: Keine

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Element ID
de: Element-ID

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Options
de: Optionen

en: Vertical
de: Vertikal

en: Default settings
de: Standardeinstellungen

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: Image title
de: Bildtitel

en: Machine name
de: Systemname

en: Namespace
de: Namensraum

en: Speed
de: Geschwindigkeit

en: Direction
de: Richtung

en: Delete options
de: Optionen löschen

en: Add options
de: Optionen hinzufügen
