swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Direction
kk: Бағыт
