swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Direction
ne: दिशा
